.

.

1 BUC Креативни Круг Планета Серија Мемо Подлога од Хартија Пост-Тоа Белешки Лепливи Белешки Notepad Канцелариски Papeleria Канцеларија Училиште Материјали

1 BUC Креативни Круг Планета Серија Мемо Подлога од Хартија Пост-Тоа Белешки Лепливи Белешки Notepad Канцелариски

Оценка на посетителот:

DEN 33.00 -37 %
DEN 52.80
Залиха
Достапно за нарачка


Опис 1 BUC Креативни Круг Планета Серија Мемо Подлога од Хартија Пост-Тоа Белешки Лепливи Белешки Notepad Канцелариски Papeleria Канцеларија Училиште Материјали
Спецификации :
Материјал : Papery
Објектот тежина : Околу 12.3 g
Пакет Листата :
1 * Memo Pad
Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење.Ви благодариме! Производ Фотографии

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
BLINGIRD
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No
Функција:
Декорација
Функција:
Самолепливи
Број На Модел На:
BQ-N87
кориснички:
No
Стил:
Мемо Влошки

Купувачи како што избираат