.

.

2017 есен нови блузи долги ракави chiffon лак кошула канцеларијата дама жените целосната комбинација блуза C925 30

2017 есен нови блузи долги ракави chiffon лак кошула канцеларијата дама жените целосната комбинација блуза

Оценка на посетителот:

DEN 588.00 -12 %
DEN 668.16
Залиха
Достапно за нарачка


$7.89 $ 6.23 $10.50 $ 6.93 $12.66 $ 9.12 $14.54 $ 9.31 $10.50 $ 8.93 $10.86 $ 9.76 $20.10 $ 12.46 $12.94 $ 9.71 $10.09 $ 6.73 $12.66 $ 11.14 $10.49 $ 6.92 $9.30 $ 7.81
Азија Големина Должина Биста Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 61 24.03 93 36.64 35 13.79 L 62 24.43 97 38.22 36 14.18 XL 63 24.82 101 39.79 37 14.58 2 XL 64 25.22 105 41.37 38 14.97
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
100% Сосема Нов производ се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshi
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
$9.79 $ 8.71 $17.99 $ 13.31 $15.78 $ 10.41 $8.60 $ 5.59 $7.59 $ 7.06 $10.90 $ 9.70 $10.65 $ 8.95 $14.17 $ 10.34 $21.99 $ 17.37 $10.25 $ 7.59 $8.20 $ 7.46 $13.15 $ 10.39

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
СИГУРНИ XIAO ПРИКАЗНА
Материјал:
Полиестер,Spandex,Акрилик
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
Крпеница
Јака:
Петар пан Јака
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Број На Модел На:
209C C925
Пол:
Жените

Купувачи како што избираат