.

.

TNUKK Претседател Мао занаети Дома Опремување со скулптура како Мао це тунг дневна соба декорација се бронза тело бакар статуа.

TNUKK Претседател Мао занаети Дома Опремување со скулптура како Мао це тунг дневна соба декорација се бронза

Оценка на посетителот:

DEN 3968.00 -22 %
DEN 5087.52
Залиха
Достапно за нарачка


добредојдовте во мојата продавница Големина на : 11*9*18 cm

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Tnukk
Материјал:
Бакар
Тема:
Луѓе
Регионален Функција:
Кина

Купувачи како што избираат