.

.

ЗА DELL ЗА Poweredge R420 Енергија Дистрибуција Одбор W Кабел 0G8CN 00G8CN

ЗА DELL ЗА Poweredge R420 Енергија Дистрибуција Одбор W Кабел 0G8CN 00G8CN

Оценка на посетителот:

DEN 2953.44
Залиха
Достапно за нарачка

но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад . Затоа што други го Изразат веројатно се врати на Царината. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).По приемот на стоката ве молиме тест одеднаш, ако има проблеми контактирајте со нас и да ни се врати во рок од 14 дена на ваш трошок, после 14 дена ние не нудиме целосна наплата . Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail.Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи .
ГАРАНЦИЈА
1.Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината.ако треба , pls контакт со нас и јас ќе ви кажам нашите paypal сметка , или можете да го видите во продавница насловна страница . Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија.Ние сме одговорни за размена и испрати друг да ти со авион Парцела или на курирската служба DHL. Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена. Клучот е во тоа што треба да ми го кажете вашето име и презиме , Детални Адреса,ви благодариме .Вашето задоволство е наша цел. Ако стока е прекината за време на транспортот, ве молиме пријавете го тоа на локален курир за надомест на штета.Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено. Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија.Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова.
Сите производи тестирани и да работат совршено
Производ Слика
Плоча тест функција процедури :
1.Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
1.Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле.Неисправни објект мора да се врати во рок од 7-14 дена од денот сте го добиле на својата цел. И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели. Ако сте задоволни нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди , кои се многу важни за раст на нашата мала компанија ,ви благодариме однапред !
2.Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена по примањето на предметите. Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3.
Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор. ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање . Пред да се испрати , ние ќе се тестира повторно да се осигураме дека нашите купувачи ќе добијат работни совршен еден. Ако ви треба брод товар назад и да побара наплата (стоки, работи, но сакате испрати назад), ние само може да ви вратат товар , нема да наплата на превозот цена, ве молиме да се разбере !
ПОВРАТНИ информации
1.

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
R420
Бренд Име:
ASDFGHJK

Купувачи како што избираат