.

.

Панк Стилот Сребро Поставен Позлатен морска ѕвезда Форма Кристал Асиметрија Pendant Dangle Капка Обетки за Мажи/Жени Партија Накит

Панк Стилот Сребро Поставен Позлатен морска ѕвезда Форма Кристал Асиметрија Pendant Dangle Капка Обетки за

Оценка на посетителот:

DEN 107.00 -11 %
DEN 120.00
Залиха
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашата продавница
Напомена :
1.Ние стр rovide мешани нарачка од кина пост воздухопловната (не мин .Цел)
2.Ние нудиме бесплатно брод пинг страна на курирската служба DHL,EMS итн.(Min.Нарачката е 200 USD)
Се меша :
Ако сакате да заработите мешан редослед,ве молиме да ги обедини сите елементи во количката и потоа ги плаќаат сите заедно од страна на едно време.
Производ : Поставен Позлатен Сребрен Морска Ѕвезда Форма Кристал Dangle Обетки
КОЛИЧИНА : 1pair
Боја : 1color,Сребро, како на сликата шоу ;
Материјал : алуминиумски,rhinstone
Големина : како на сликата покажува .
Тежина : околу 6g/пар,

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Обликотшема:
Ѕвезда
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E-4321-5
Бренд Име:
Ldealway
боја:
1color,Сребро, како на сликата шоу ;
earring големина:
како на сликата покажува .
Тежина:
6g/pair

Купувачи како што избираат