.

.

Супер мода пролет и лето главниот притисни чист памук ниска еластична двострано жакард ткаени памучна ткаенина ткаенина DIY

Супер мода пролет и лето главниот притисни чист памук ниска еластична двострано жакард ткаени памучна ткаенина

Оценка на посетителот:

DEN 1125.00 -18 %
DEN 1371.84
Залиха
Достапно за нарачка


Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност|Еластична |Добра еластичност
Ширина : 150cm
Тежина : 412g/m
Состојки : хемиски влакна
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел.
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c-s.w4002-15818134652.98.2b610312 Xbly W9&id=37700651256

Карактеристики на предлогот

Техника:
Ткаени
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Материјал:
100% ES Влакна
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Ширина:
150cm
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Купувачи како што избираат