.

.

Valink 2018 Нови Жени Мажи ID Кредитна Картичка Заштитник Кожен Паричник Држачот на сандак Кредитна Картичка Носителот Carteira Masculina

Valink 2018 Нови Жени Мажи ID Кредитна Картичка Заштитник Кожен Паричник Држачот на сандак Кредитна Картичка

Оценка на посетителот:

DEN 287.00 -20 %
DEN 358.08
Залиха
Достапно за нарачка


Жени Мажи ID Кредитна Картичка Заштитник Кожен Паричник Држачот на сандак Carteira Кредитна картичка носителот Carteira masculina
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Пол : Унисекс
Материјал : СТП
Стил : Мода Карта Носителот .
Големина : 9.6 cm(L)×6.5 см(W) ×1.3 см(H)
C olor : Црна, Сива, Црвена, Сина, Кафе
Пакет Содржина :
1x Жени Мажи ID Кредитна Картичка Заштитник Кожен Паричник Држачот на сандак (без мало пакет)

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Кутија
Стил:
Моден
Број На Модел На:
пасош носителот
Бренд Име:
VALINK
Објектот Тежина:
70g
Пол:
Унисекс
Објектот Должина:
9.6inch
Затворање Тип:
Не Патент
Употреба:
Чекова книжка
Главен Материјал:
PU
Материјал Состав:
PU
Објектот Ширина:
6.5inch

Купувачи како што избираат