.

.

Корејски Стил Нови Зимски Модата Жените Голема Вистински Фокс Крзно Маскирани Ткаенината Parkas Јакни Женски Дебели Топло Faux Поставата Палта Outwear

Корејски Стил Нови Зимски Модата Жените Голема Вистински Фокс Крзно Маскирани Ткаенината Parkas Јакни Женски

Оценка на посетителот:

DEN 20448.00 -29 %
DEN 28799.52
Залиха
Достапно за нарачка


Materail : 100% Полиестер,Влакна
100% Faux крзно обвивка, со добар квалитет (отстранлив)
100% реално фокс крзно јака & Ткаенината (отстранлив)
Стил : Воен
Боја на располагање : Многу бои
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL
ВРЕДНОСТИ ве Молиме изберете големина внимателно ,Ако не се сигурни големина,
Можете да го напуштите вашиот мерење информации( тежина, висина,биста, половината, колковите )
кога ќе ставање на ред,дека ние може да ви помогне да се избере вистинската големина.
ви благодариме!!!

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
2000 година
Затворање Тип:
Патент
Тежина:
2kgs
Стил:
High Street
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Собираат
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
XINOBWA
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Дебелина:
Дебели
Пополнување:
Памук

Купувачи како што избираат