.

.

Uodesign Правда Рамнотежа Скали Pendant Ѓердан Мода Златна Боја Шарм Мажи Жени Кристал Кристал Хип Накит Легура

Uodesign Правда Рамнотежа Скали Pendant Ѓердан Мода Златна Боја Шарм Мажи Жени Кристал Кристал Хип Накит Легура

Оценка на посетителот:

DEN 111.00 -42 %
DEN 191.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
UODESIGN
Број На Модел На:
0001
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Функција:
Часовникот За Аларм,Период Tracker
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Цинк Легура
Обликот:
Животните
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат