.

.

За HP 564 кертриџ постојан чип 4 боја за HP Photosmart 3070A B209a B210a 5510 5515 6510 B109a B109n Б11 печатач

За HP 564 кертриџ постојан чип 4 боја за HP Photosmart 3070A B209a B210a 5510 5515 6510 B109a B109n Б11 печатач

Оценка на посетителот:

DEN 520.80
Залиха
Достапно за нарачка


За HP 564 кертриџ постојан чип 4 боја за HP Photosmart 3070 A B209a B210a 5510 5515 6510 B109a B109n Б11 печатач
Детални информации
Име на производ : Кертриџ чип
Printer Model : За HP Photosmart 5510/5515/6510/B109a/B109n/Б11
За HP Photosmart Plus B209a/B210a
За HP Deskjet 3070 A
Кертриџ Модел : За HP 564
Чип Тип : Автоматско ресетирање чип
Боја : Б.К., C, M, Y - 4 боја
Јачина на звук : Б.К : 25ml C, M, Y : 15ml
Мастило Тип : Пигмент мастило / Боја на мастило
MOQ : 1 Set (4 парчиња)
Олово време : 2-4 дена по плаќање
Испорака : DHL,E-EMS,Кина пост итн
Плаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.
Answer : ___________________________ Note :
1. Нашите цени не вклучуваат плаќање давачки,царина,ддв цена и оддалечените области такса.
2. Ние не испорака до оддалечените области освен сте платиле дополнителни трошоци.
3. Ве молиме оставете ни се на располагање, адреса и информации за контакт на пратката.
4. Какви и да било посебни барање за фактурата,контактирајте со нас пред породувањето.
Производот Се Покаже
Плаќање
Време на испорака
Наплата
Помош
Повеќе прашања,ве Молиме кликнете тука да научат тоа : https : //icshall.alipay.com/hall/cate Question.htm?ccate Id=452&pcate Id=444&category Id=452&language=en_US

Карактеристики на предлогот

Тип:
Кертриџ Чип
Бренд Име:
boma.ltd
Структура:
Одделени Кертриџ
Применливи Опрема:
Печатач
Број На Модел На:
hp564
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Име на производ:
Кертриџ Чип
Модел На Печатач:
за HP Photosmart 3070A B209a B210a 5510 5515 6510 B109a B109n Б11
кертриџ модел:
hp564
Чип Вид:
автоматско ресетирање чип
боја:
Б.К., C, M, Y - 4 боја
јачина:
б.к.
тип на мастило:
Пигмент мастило / Боја на мастило
MOQ:
1Set (4 ПАРЧИЊА)
испорака:
DHL,E-EMS,Кина пост итн
плаќање:
Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.

Купувачи како што избираат