.

.

Сопствени 3D позадина,Златна жолта блок текстура огромни мурали,ктв бар хотел дневна соба ТВ троседот ѕидот во спалната соба de papel parede

Сопствени 3D позадина,Златна жолта блок текстура огромни мурали,ктв бар хотел дневна соба ТВ троседот ѕидот

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Сопствени 3 D позадина,Златна жолта блок текстура огромни мурали,ктв бар хотел дневна соба ТВ троседот ѕидот во спалната соба de papel parede

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана позадина, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Димензии:
custom size
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
g
Шема:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат