.

.

Сопствени Направени Groomsmen Рецка Lapel Младоженецот Tuxedos Страна На Пропустливи Мажите Одговара Свадба Најдобриот Човек Палто ( Јакна+Панталони+Вратоврска+Вест ) C117

Сопствени Направени Groomsmen Рецка Lapel Младоженецот Tuxedos Страна На Пропустливи Мажите Одговара Свадба

Оценка на посетителот:

DEN 4211.00 -32 %
DEN 6192.00
Залиха
Достапно за нарачка


Ве Молиме Имајте Во Предвид
Ве молиме, напишете ја вашата мерења и боја во забелешка или порака до мене или разговор со мене кога ќе го поставите цел , боја на стандардниот истата слика боја.
Еден Костум = ( J acket+Панталони+Вест+Вратоврска+Hankerchief) , ако треба кошула , ве молиме плус 2 0парче. можете да кликнете на сликата за да цел кошула ГОЛЕМИНА ПРИКАЗ за тоа КАКО ДА се ИЗМЕРИ?
Големина на единица : cm или инчен 1 . вратот=? 2 .рамо=? 3 .biceps=? 4 .врвка за околу=?
5 . градите=? 6 .стомакот=? 7 .половината=? 8 .хип= ? 9 .sleeve=? 10 .јакна должина= ? 11 .панталони должина=? 12 .бедрото = ? 13 .висина =? 14. тежина=? ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА
САТЕНСКИ БОЈА ШЕМА (ако сакате да ги промените вест или вратоврска боја,ве молиме изберете)
Answer : ___________________________ NOTE :
1.Таму може да биде мало боја различни помеѓу фото и заврши одговараат на
бидејќи боите можат да се разликуваат помеѓу различни CRT и LCD екрани
2 : Сите големина е само за ваша референца,1-3cm грешка треба да се прифати.
3 : Ние го правиме обичај прави големината и стандардна големина за слободни,па ве молиме да проверите на мерењата пред плаќања.
4 : некои вратоврска и копче може да не се 100% иста слика , ако не го прифати, ве молиме да се биде внимателен да се купи. Добредојдовте во мојата продавница ви Благодарам многу за вашето време, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате : cn1500440245 ванг Плаќање
Ние прифаќаме Money bookers, кредитни картички, банкарски трансфер и western union.
Поддршка Aliexpress Зачувам.
Увозни давачки
Т оски и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Карактеристики на предлогот

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Број На Модел На:
3 Парчиња
Стил:
Повик
Бренд Име:
GQER ОДГОВАРА
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал:
Памук,Волна
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара Тип:
Директно
Облека Должина:
Редовни

Купувачи како што избираат