.

.

Бесплатен превозот Еден пар audio аудио HIFI РКА аудио кабел interconnect audiophile

Бесплатен превозот Еден пар audio аудио HIFI РКА аудио кабел interconnect audiophile

Оценка на посетителот:

DEN 2160.00
Залиха
Достапно за нарачка


Бесплатен превозот Еден пар audio аудио HIFI РКА аудио кабел interconnect audiophile Материјал : OF8 N бакар Диригент тип : кастинг цврст меч Изолација : SVPE Должина : 1 M(други должина е на располагање)

Карактеристики на предлогот

Стандард:
1m, 150см, 2m, 3m
Surge Protector:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Бренд Име:
Moonsaudio
WIFI:
No
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Број На Модел На:
A
Места Број:
1
Заземјување:
Не-Заземјување
Тип:
intercinnect кабел
Количина:
Еден Пар

Купувачи како што избираат