.

.

Природни Мушка Насоки, Круг, Фацетирани, Обоена & Загрева, Жолта, 8mm, Дупка: 1mm; за 47pcs/влакно, 15

Природни Мушка Насоки, Круг, Фацетирани, Обоена & Загрева, Жолта, 8mm, Дупка: 1mm; за 47pcs/влакно, 15

Оценка на посетителот:

DEN 450.00 -27 %
DEN 615.84
Залиха
Достапно за нарачка


Природен Оган Мушка Насоки, Круг, Фацетирани, Обоена & Загрева, Жолта
Големина : за 8мм во дијаметар, дупка : 1mm; за 47pcs/влакно, 15".

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
G-K166-07F-8мм-07
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
201 g
боја:
Жолта
Употреба:
Монистра
фацетирани:
фацетирани
Обоена:
Обоена
Дупка Стил:
Drilled
природата:
Природни
единица:
5Strands

Купувачи како што избираат