.

.

2017 Африкански Нови Лажни Јака и Bowknot Шарени Монтажни Јаки и Лакови Жените Облека Додатоци 20 бои BRW WYb252

2017 Африкански Нови Лажни Јака и Bowknot Шарени Монтажни Јаки и Лакови Жените Облека Додатоци 20 бои BRW WYb252

Оценка на посетителот:

DEN 847.20
Залиха
Достапно за нарачка

2017 Африкански Нови Лажни Јака и Bowknot Шарени Монтажни Јаки и Лакови Жените Облека Додатоци 20 бои BRW WYb52

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BintaRealWax
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
WYB52
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
45см
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Памук
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Телото Синџир

Купувачи како што избираат