.

.

Гроздобер Овална очила за сонце Жени Мажи Класичен Eyewear Додатоци UV400 Сонце Очила за Жените Нијанси Црно Бела Eyeware Oculos

Гроздобер Овална очила за сонце Жени Мажи Класичен Eyewear Додатоци UV400 Сонце Очила за Жените Нијанси Црно

Оценка на посетителот:

DEN 172.00 -28 %
DEN 239.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ZUCZUG
Стил:
завиткајте
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
50mm
Леќа Ширина:
18mm
Број На Модел На:
708032
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Тип На Објект:
eyewear
Употреба Предмет:
Возење,Забава,На Патување,На Шопинг,Божиќ Подарок
очила за сонце стил:
Гроздобер Ретро Стил на очила за сонце, Елегантен Стил очила за Сонце
Погоден Лице:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице
промоција:
На Промоцијата Топла Продажба Супер Се Справи Викенд
очила за сонце функција:
UV400 Заштита Од Штетните UVA/UVB ЗРАЦИ
Пол:
Унисекс,Мажи & Жени & Дами
Други Имиња:
Модни очила за сонце,Eyewear,Огледало Eyewear
алијас:
Oculos де сол,Нијанси,Lunette де soleil,Gafas
Dropshipping:
прифатете

Купувачи како што избираат