.

.

Fascinator Жените Девојка Готски Чипка Цвет Шапка Косата Клип Pin Hairpin Headwear Barrette Headpiece Носија Топка Партија Додатоци

Fascinator Жените Девојка Готски Чипка Цвет Шапка Косата Клип Pin Hairpin Headwear Barrette Headpiece Носија

Оценка на посетителот:

DEN 326.00 -15 %
DEN 383.52
Залиха
Достапно за нарачка

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
rt16328703576688
~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~
§ РОК & УСЛОВИ §
Големината или Одговара на Прашањата :
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Вообичаено е дозволиво разлики во големината се околу ±1 инч во мерењето.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Штом ќе добиете предмети, ние ќе наплата тебе или размена нив ПОБРЗО.
Белешки : Оваа ставка е направен од страна на страна, па секој еден може да биде малку поинаков.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИ
Вкупна должина : Одговара на повеќето луѓе
Метал : Легури на метал
Материјал : Филц, Чипка, Mesh
Пакет : 1 x Нов Објект со ПП Торба
Грижа Инструкции : ве Молам да се избегне директен контакт со парфем, спрејови или потопување во вода.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. На полирање крпа ќе помогне во одржување на убава завршница.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Нео-Готски
Бренд Име:
JEWEPLAIT
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ZSL-FJ-22
Тип:
Шноли
Материјал:
Чипка
боја:
црна, златна
Големина:
Adjustable

Купувачи како што избираат