.

.

3D Легури на Метал Ангел Јастреб Крилја Амблем Значка Decal Автомобил Логото Налепница златна сребрена боја факултативна 1pair за сите автомобил декорација

3D Легури на Метал Ангел Јастреб Крилја Амблем Значка Decal Автомобил Логото Налепница златна сребрена боја

Оценка на посетителот:

DEN 391.00 -5 %
DEN 411.36
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет може да ги красат вашата кола биде повеќе uniue и убава
можат да се применат на било каква мазна и чиста површина како што се ѕидови , фрижидер , гитари, лап-топ компјутери ,windows
ве молиме бидете сигурни дека на површината се чисти и да не се мијат автомобили во рок од 24 часа berfore ќе се држи го тоа Лесно да се инсталира, само излупете го и ставете Тие ќе не уништи боја или површината тоа се вметнат на Материјал : Висок квалитет на метал заштита на животната средина материјал,водоотпорен сончање,не исчезнат боја : црно бело злато сребро Големина : 22x4cm Пакетот Вклучува : 1 x парче Слика шоу

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
WANLUNLI
Налепница Сместување:
Целото Тело
Тип:
Алуминиум Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Возилото Логото
Објектот Должина:
22cm
Објектот Ширина:
4cm
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Амблеми
Тип На Објект:
Налепници
боја:
црно бело злато сребро.

Купувачи како што избираат