.

.

Конекција терминал PCB терминал двојно моќ терминал конектори пролет тип терминал задник заеднички

Конекција терминал PCB терминал двојно моќ терминал конектори пролет тип терминал задник заеднички

Оценка на посетителот:

DEN 22.56
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

боја:
1 Pin, 6 Pin, 8 Pin, 10 Pin, 12 Pin
Тип:
Splice

Купувачи како што избираат