.

.

YinShiJi Ретро 925 Sterling Silver Прстени За Жените Круг Гроздобер Тајландски Сребрен Накит Зелен Камен Женски

YinShiJi Ретро 925 Sterling Silver Прстени За Жените Круг Гроздобер Тајландски Сребрен Накит Зелен Камен Женски

Оценка на посетителот:

DEN 905.00 -35 %
DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Опис На Производот
Бренд
Yin Shi Ji
Метали Тип
925 Sterling Silver
Скапоцен Камен Материјал
Калцедон (Зелен)
Технологија
Тајландски Сребро Занает
Големина
(Приближни)
(Површината)
Должина 1.3 см,Ширина 1cm
Метален Стандард За Печат
S925
Метал
Сребро.
Answer : ___________________________ Note : природен производ направен од природен камен, Секој природен производ е единствен со природна боја и модел, Па така може да има Мала Разлика со фотографијата. Ве молиме не го купите, ако не може да го прифати тоа.

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
6.25, 6.5, 7.25, 7.5, 8, 8.5, 8.75, 9.25, променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
JY582S
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Бренд Име:
YinShiJi
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
13mm,10мм
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Круг
Повод:
Годишнина
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Вистински Среброто е Добар за вашето здравје

Купувачи како што избираат