.

.

Компатибилен Xerox DocuPrint 202 205 255 305 Тонер Чип,За Xerox CT350250 CT350251 CT350244 CT350245 Тонер Кертриџ Ресетирате Чип

Компатибилен Xerox DocuPrint 202 205 255 305 Тонер Чип,За Xerox CT350250 CT350251 CT350244 CT350245 Тонер Кертриџ

Оценка на посетителот:

DEN 1680.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
DP202/255
Компатибилен Бренд:
Benzicolor
Модел На Печатач:
За Xerox DocuPrint 202 205 255 305 Печатач

Купувачи како што избираат