.

.

7 Инчен Фризерски Ножици Професионални Миленичиња Чешлање Ножици Берберот Коса Криви Нагоре Сечење Shears За кучиња Златна Стил

7 Инчен Фризерски Ножици Професионални Миленичиња Чешлање Ножици Берберот Коса Криви Нагоре Сечење Shears

Оценка на посетителот:

DEN 566.00 -10 %
DEN 628.80
Залиха
Достапно за нарачка


Функција :
Големина : 7 инчен
Сите ножици логото може да се прилагоди,додека испратите вашето лого датотека за нас, ние може да се направи на логото сакате.
Пакетот вклучува :
1 Buc=1 Ножици За Сечење
Или 1 Buc Додадете Случај(како на сликата покажува)
Високо-квалитетни нерѓосувачки челик ножици одговараат на тоа ќе се постигне вашиот сон да стане професионален фризер! Даде намали удира / чистење, фризер, исто така, се препорачува употреба овој костим. Одговараат за Салонот берберот или Семејна употреба .

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Косата Режа
Големина:
7 inch
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
ножици за сечење
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Број На Модел На:
BK151
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
вкупна должина:
19.5
Бренд Име:
ZY
Заби:
Никој
HRC:
58

Купувачи како што избираат