.

.

Jocelyn Katrina Жени Секси Високи Половината јога панталони Протегала Спортски Панталони Салата Работи Хулахопки Жените Спортски Leggings Фитнес Панталони

Jocelyn Katrina Жени Секси Високи Половината јога панталони Протегала Спортски Панталони Салата Работи Хулахопки

Оценка на посетителот:

DEN 857.00 -5 %
DEN 902.40
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex+Полиестер,Најлон,Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
Jocelyn Katrina
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
KDK1231

Купувачи како што избираат