.

.

JAYCOSIN Јакни Мажите 2017 Нови Mens Грб Јакна Outwear Зимски Џемпер Тенок Капут Качулка Топло Маскирани Sweatshirt Капка Превозот 127

JAYCOSIN Јакни Мажите 2017 Нови Mens Грб Јакна Outwear Зимски Џемпер Тенок Капут Качулка Топло Маскирани Sweatshirt

Оценка на посетителот:

DEN 631.00 -29 %
DEN 888.48
Залиха
Достапно за нарачка


Мажите Грб Јакна Outwear Зимски Џемпер Тенок Качулка Топло Маскирани Sweatshirt
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Користи слична облека да се споредат со големина.
Спецификации :
Тип : Мода
Должина На Ракав : Целосна
Облека Должина : Редовна
Шаблон Тип : Комбинација
Материјал : Памук Мешавина
Стил : Мода
Ткаенина Typ : Памук Мешавина
Јака : маскирани
Sleeve Стил : Редовна
Маскирани : Да
Пакетот вклучува : 1 PC Качулка Големина Детали : Големина : M Биста : 98 CM/38.6" Рамо : 43 CM/16.9" Ракав : 59 CM/23.2" Должина : 64 CM/25.2" Големина : L Биста : 102 CM/40.2" Рамо : 44 CM/17.3" Ракав : 60 CM/23.6" Должина : 66 CM/26.0" Големина : XL Биста : 106 CM/41.7" Рамо : 45СМ/17.7" Ракав : 61 CM/24.0" Должина : 68 CM/26.8" Големина : XXL Биста : 110 CM/43.3" Рамо : 46 CM/18.1" Ракав : 62.5 CM/24.6" Должина : 70 CM/27.6"

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
JAYCOSIN
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Јака:
Пак надолу Јака
Шаблон Тип:
Крпеница
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
SIF34
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Патентите
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Купувачи како што избираат