.

.

Целосна 5D Diy Daimond Сликарство Срце облик на Листовите 3D Дијамант Сликарство Круг&Плоштадот Rhinestones Diamant Сликарство Везови

Целосна 5D Diy Daimond Сликарство Срце облик на Листовите 3D Дијамант Сликарство Круг&Плоштадот Rhinestones

Оценка на посетителот:

DEN 197.00 -35 %
DEN 302.88
Залиха
Достапно за нарачка

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние обично го пополните долниот декларираната цена да ви помогне да се избегне тарифа.
ФОТО ОБИЧАЈ
База на HD платно
Предметите вклучуваат : вежба,платно,фах,точка дијамант вежба пенкало,лепак,А4,кутија/хартија пакет Совети : ве молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме договорот нас
1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не. Ние се стави 30% екстра дијаманти во секој торби на дијаманти.
Времето Табела на нашата Работа на време. Можете да контактирате со нас на прво место. Ако било какви проблеми доаѓа до вас, ве молам, не грижете се.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,4 ѕвездите, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да ви помогнат. 2 : Проверка на смола дијаманти и боја на соодветните боја код 3 : Изберете лик (симбол),најдете соодветните дијаманти 4 : Користење на пенкало за да ги собереш дијамант,го стави на соодветната позиција 5 : Откако ќе заврши, малку притиснете надолу дијаманти со рака да ги задржи цврсто прикачен. И ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен викендите. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Дијамант Додаток Услуга
Ние ќе испрати било дијаманти кои вие може да изгубите.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ.
Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант тип : 100% Полн Плоштад/Круг дијамант сликарство Пакување : Боја Кутија / Торба (кога дијамант сликарство големина помалку од 40 х 30 см пакување со кеси) Големина : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе . И ние обезбеди Дијамант Додаток Услуга. Временска Зона Работното Време Пекинг Време 08 : 30 до 17 : 30 Москва Време 03 : 30 до 12 : 30 НАС Pacific Time 17 : 30 до 02 : 30 холандски Време 02 : 30 до 11 : 30
За Превозот Земја, Вообичаено, пристигнуваат време руската Федерација 15 ~ 23 дена Холандија 12 ~ 15 дена сад 14 ~ 19 дена Шпанија 13 ~ 17 дена Франција 13 ~ 17 дена Велика Британија на 10 ~ 13 дена Украина 16 ~ 21 дена Другите 15 ~ 30 дена
1.
Некои Други Услуга
1. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Е rhinestones круг или квадрат? Целосна Плоштадот/Круг Вежба DIY Дијамант Сликарство Сите може да се прилагоди
Е дијамант сликарство целосна или делумна? Е Полн Плоштад/Круг Вежба DIY Дијамант Сликарство
Е rhinestones доволно? На rhinestones е доволно. Ве молиме да обрнете внимание на времето разликата меѓу нас.Ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Ali Express Премиум Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, SPSR, Пони Експрес и курирската служба DHL. Ние работиме во Кина. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
НЕ :
Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка.
Дали треба да се плати за тарифни? Тоа зависи од тарифната политика на својата земја.

Карактеристики на предлогот

Големина:
Square Drill 20x20cm, Round Drill 20x20cm, Square Drill 25x25cm, Round Drill 25x25cm, Square Drill 30x30cm, Round Drill 30x30cm, Square Drill 35x35cm, Round Drill 35x35cm, Square Drill 40x40cm, Round Drill 40x40cm, Square Drill 45x45cm, Round Drill 45x45cm, Square Drill 50x50cm, Round Drill 50x50cm, Square Drill 55x55cm, Round Drill 55x55cm, Square Drill 60x60cm, Round Drill 60x60cm, Square Drill 70x70cm, Round Drill 70x70cm, Square Drill 80x80cm, Round Drill 80x80cm, Square Drill 90x90cm, Round Drill 90x90cm, Square Drill 100x100, Round Drill 100x100, Square Drill 120x120, Round Drill 120x120
Бренд Име:
KAMY YI
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
лисја

Купувачи како што избираат