.

.

WXDUUZ Возрасни Gohan Ѕид Decal Dragon Ball Z DBZ Аниме Ѕид Уметност Манга Налепница Ѕид Налепници Дома Декор Уметност Оркестарот Винил Постер B62

WXDUUZ Возрасни Gohan Ѕид Decal Dragon Ball Z DBZ Аниме Ѕид Уметност Манга Налепница Ѕид Налепници Дома Декор

Оценка на посетителот:

DEN 335.52
Залиха
Достапно за нарачка

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности, три дена за испорака. 2. Колку често ќе ги добијам производот? А : Здраво, ќе бидат послужени во рамките на заложбата период, генерално 7-35 работни дена (освен за посебни земји). 3. Јас не се примени во рамките на време и ангажман на производот, како да направите? А : Здраво, доколку во рамките на времето што ми вети, не прими, и јас ќе ви обезбеди целосна наплата, јас ќе ги сноси загуба ве Молиме не грижете се. 4. Добив оштетениот производ, како можам да направам? A : На производи се подложени на строги пакување, под нормални околности не е оштетен, ако производот е оштетен, ние ќе ви даде целосна наплата ве Молиме не грижете се. Ако имате било какви други прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да помогнеме. Информации за производот Бренд : WXDUUZ Пакетот Вклучува : Ѕид Налепници и Трансфер Филм & User ' s Guide Материјал : еколошки ПВЦ * Сликата е за повикување само и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина.

Карактеристики на предлогот

Големина:
58 x 68 cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
B10
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
WXDUUZ
Материјал:
ПВЦ

Купувачи како што избираат