.

.

beibehang Обичај Кат Насликани 3d Естетски Цвеќиња Чеша Патот Тоалет и Бања Спалната соба 3D самолепливи Тротоарите de papel parede

beibehang Обичај Кат Насликани 3d Естетски Цвеќиња Чеша Патот Тоалет и Бања Спалната соба 3D самолепливи Тротоарите

Оценка на посетителот:

DEN 864.00 -40 %
DEN 1440.00
Залиха
Достапно за нарачка

Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот. Ако не се обезбедени ни вашите детали custom size под цел во рок од 24 часа, Ние ќе се прилагодите на пвц самолепливи mural позадина, како на следниве стандардната големина.Треба да се цел Количество : 5
Земете На Гласачките Места :
Тоа е еден вид на обичај ПВЦ самолепливи водоотпорен анти-лизгање mural позадина . Површина : (2. Тоа не е целата позадина. Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи. Вие само кора исклучување на подлога од хартија и се применуваат mural на вашиот кат или ѕид.
Веб-сајт цена е само за 1 метар квадратен, Било која големина на подот mural е за целата шема. Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Бразилецот пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF број.

Карактеристики на предлогот

Димензии:
1 M2
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
14193183
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Exfoliator
Тип:
Винил Позадини

Купувачи како што избираат