.

.

lsrtw2017 автомобил вратата внатре рачка скратува за toyota land cruiser prado 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2017

lsrtw2017 автомобил вратата внатре рачка скратува за toyota land cruiser prado 2010 2011 2012 2013 2014 2015

Оценка на посетителот:

DEN 1478.00 -30 %
DEN 2112.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
lsrtw2017
Година:
2014-2017
Име На Модел:
Ентериерно уредување
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
ПВЦ
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Купувачи како што избираат