.

.

Геометриски Завеси Tulle За Дневна Соба Деца Везени Voile Чиста Завеси за Спалната соба, Кујна Деца Прозорец Cortina Бела

Геометриски Завеси Tulle За Дневна Соба Деца Везени Voile Чиста Завеси за Спалната соба, Кујна Деца Прозорец

Оценка на посетителот:

DEN 625.00 -49 %
DEN 1224.96
Залиха
Достапно за нарачка


Ако одлучите да се Прилагоди на Големината, ве молиме да го прочитате следниот текст
Цената е само за едно парче 100cm ширина 250cm висина. (било која висина се помалку од 270cm е иста цена) ве Молиме контактирајте не и кажете ми големина што ви треба.
За кориснички завеси, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие цените.
И ние ќе го промени цената за вас. (ако сте треба само ткаенина без шиење, ве молиме контактирајте со нас)
Совети :
1.Цената е за 1 парче на завесата.
2.Големина на : Wзначи ширина, Hзначи Висина.
3. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.
ПОВРАТНИ информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми.
Било каков проблем, само да не контактирате директно.

Карактеристики на предлогот

Големина:
Customized Size, W100 x H250cm, W150 x H250cm, W200 x H250cm, W250 x H250cm, W300 x H250cm, W350 x H250cm, W400 x H250cm, W450 x H250cm, W500 x H250cm, W550 x H250cm, W600 x H250cm, W650 x H250cm, W700 x H250cm, W750 x H250cm, W800 x H250cm, W850 x H250cm, W900 x H250cm, W950 x H250cm, W1000 x H250cm
Обработка:
Кука, Род Џеб, Молив Pleat, Grommet Врвот
Локација:
прозорецот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
Завесата
Шема:
Извезена
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
Супер Домаќинство
Шаблон Тип:
Геометриски
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Тип На Објект:
Прозорец Скрининг
Шема:
Извезена voile завеси
Стил:
модерната завеса
Appplication:
Дневна соба, спална соба
Макс. Должина:
2.7 метар
Пакет Се Вклучени:
1 КОМПЈУТЕР tulle
сопствени направени:
Контактирајте со нас
Tips1:
Ние suggust 2 парчиња за еден прозорец
Tips2:
Завеса ширина треба да биде 2 пати прачка/железнички ширина
Не Се Вклучени:
Tieback/Tassle/монистра

Купувачи како што избираат