.

.

H1294 летање тенџере на 200 кубика undressed руда свежи цемент Автентични yixing пурпурна песок teapot

H1294 летање тенџере на 200 кубика undressed руда свежи цемент Автентични yixing пурпурна песок teapot

Оценка на посетителот:

DEN 1622.00 -15 %
DEN 1908.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
LanBeiJia
Капацитет:
201-300ml
Материјал:
Виолетова Глина
Статија број:
H1294
Спецификации:
Околу 200 кубика
Потекло:
Yixing

Купувачи како што избираат