.

.

5PCS Гориво, Бензинска Пумпа, на Филтерот За Мотор Kawasaki Suzuki V-Strom/Gsxr1000 Булевар Разбојник 1250S Гориво Пумпа Цедилка 15420-05H00

5PCS Гориво, Бензинска Пумпа, на Филтерот За Мотор Kawasaki Suzuki V-Strom/Gsxr1000 Булевар Разбојник 1250S

Оценка на посетителот:

DEN 283.00 -9 %
DEN 311.04
Залиха
Достапно за нарачка

Превозот :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по приемот на плаќање. pls дозволете ни да знам ,контактирајте не преку табелата прозорец или пратете ми порака ние ќе го реши проблемот на најдобар начин. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
ем-состојба :
100% Сосема Нов Во Фабрика Оригиналниот Пакет.Земете покрај резервоарот за гориво за да се заврши работата
Карактеристики :
Имаме над 20 години искуство за производство на гориво пумпа.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор. За безбедно проблем, ве молиме да го потврдите за да ги Зачувам откако сте го добиле.Задоволството На Клиентите :
1.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака.Под задното седиште
2.
Може да се однесува на следниве слики за детали :
1. Можете да не контактирате во било кое време и ние ќе ви ги реши проблемите за вас веднаш.Плаќање :
1. нашата компанија има 4 години интернет продаде искуство.
ние, исто така, се обрне повеќе внимание на нашата служба за корисници.
Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи овде. Не обновена или ре-произведени делови.
5 PCS Гориво, Бензинска Пумпа, на Филтерот За Мотор Kawasaki Suzuki V-Strom/Gsxr1000 Булевар Разбојник 1250 S Гориво Пумпа Цедилка 15420-05 H00
Детали за производот Име на Производ : Цедилка за гориво пумпа за филтер Пакет се Вклучени : 5 PCS Цедилка за Гориво Пумпа за Филтер (на превозот со следење на број) Конектор ID : 10.
100% механички тестирани пред да ја напушти фабриката обезбедува оптимални перформанси и зголемена издржливост
За Деловните Корисници :
1.Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. СИТЕ големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или Зачувам.Повратни информации :
pls ни даде postive повратни информации по добивање на вашиот пакет,доколку ги имате било какви прашања во врска со нашите производи. Ние прифаќаме Alipay, Запад Union, Money Gram .Политика На Враќање :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. ви благодариме !
Почитувани купувачот ни остави пет ѕвездички ви благодариме!
Ви благодариме!
.За Нас :
Добредојдовте на нашата онлајн продавница веб-сајт во прв план.
Секој производ кој е произведен во ISO 9000 / ISO 9001 / ISO 9002 заверена објекти со исклучителна изработка.1 MM Dimentions : 48 x 53 MM Состојба : 100% нов Fitment : 2014-2016 DL1000 A V-Strom 2007-2011 DL650 V-Strom 2007-2016 DL650 A V-Strom 2015 DL650 XA 2007-2009 GSF1250 S 2007-2016 GSF1250 SA 2013-2016 GSX1300 RA Hayabusa 2008-2011 GSX650 F 2009-2015 GSX650 FA 2007-2014 GSXR1000/Z 2008-2015 GSXR600 2008-2015 GSXR750/Z 2015-2016 GSXR750/A 2013-2014 GW250 2009-2015 SFV650/A 2013-2015 VL1500/Б/T/BT S90 / Шеф и, исто така, работат на Suzuki AN400 K7> модел.
Meterials :
Направен од Висок Квалитет и Издржлив Материјал Кој ги Исполнува OE Стандард
Сите Делови Ние Ги Користиме Се Највисок Стандард Во Индустријата
Инсталација-водич :
Во основа,постојат два начини да се најде на гориво пумпа (Зависи од видот на возилото).

Карактеристики на предлогот

Материјал Тип:
цедилка за гориво пумпа за филтер
Производителот Дел Број:
CSTN-035
Објектот Тежина:
0.018kg
Објектот Висина:
10.9+0.1MM
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
гориво пумпа цедилка
За Возило Брендови/Модел:
Suzuki
Suzuki Модел:
Vitara Cabrio
Специјални Функции:
цедилка за гориво пумпа за филтер
Објектот Должина:
48mm
Осветленост Дел Број:
15420-05H00
Другиот Дел Број:
V-Strom/Gsxr1000
Бренд Име:
LARATH
Објектот Ширина:
53mm
Fitment:
Мотор Kawasaki Suzuki

Купувачи како што избираат