.

.

Pet Shop Професионални Плоштадот Електрични Висока Моќност Куче Фен Компресор Двоен Мотор Го Исклучите Златна Коса Големи Куче Фен Грејач

Pet Shop Професионални Плоштадот Електрични Висока Моќност Куче Фен Компресор Двоен Мотор Го Исклучите Златна

Оценка на посетителот:

DEN 10095.00 -12 %
DEN 11471.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

боја:
жолта DeluxeEdition, Розова Делукс Издание
Приклучок Тип:
CN, САД, ЕУ, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Моќ-исклучување Заштита:
Yes
Бренд Име:
Мечка
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Капацитет:
>15kg
Број На Модел На:
Г.С.-103
Моќност (W):
>2000W
сертификација:
АДС,ГШ,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Max. Времето Граница:
>480min
Контролирање На Режимот:
Дигитален Тајмер За Контрола На
Автоматско Тип:
Полу-Автоматски
Греење Метод:
PTC
Castor :
No
Напон (V):
220v
дизајн:
кубен
Употреба:
Семејство
Инсталација:
Преносни / Мини
Извор На Енергија:
Електричен
Фен Тип:
Фен За Коса

Купувачи како што избираат