.

.

500pcs 13.56 mhz ABS NTAG215 RFID NFC Wristband/Нараквица 540bytes водоотпорен за контрола на пристап

500pcs 13.56 mhz ABS NTAG215 RFID NFC Wristband/Нараквица 540bytes водоотпорен за контрола на пристап

Оценка на посетителот:

DEN 19200.00
Залиха
Достапно за нарачка


500pcs 13.56 mhz ABS NTAG215 RFID NFC Wristband/Нараквица 540bytes водоотпорен за контрола на пристап
Wristband боја опции(ако сакате да ласерски број или логото печатење,pls контактирајте со нас)
Спецификации
чип Вид
NTAG215
Оперативен Фреквенција
13.56 MHz
Капацитет
540 бајтен EEPROM
Тестирани Прочитајте Опсег
0 - 100 mm, во зависност од моќта предвидено од страна на читателот
Мулти-Откривање
Yes
Дијаметар
60mm
Материјал
ABS (опција силикони,најлон)
Протокол :
ISO14443 A
Животната Средина Спецификација
Температурата на работа :
-10 Celsius на +500 Celsius
Водоотпорен,Dustproof : IP65
Читај/пишувај Пати :
100000 пати
Боја
Bule,Црвена,жолта и други опции
Примена :
Базени, запишани во гимназиите, Ладење storerooms, контрола на Пристап,
Настанот цените, Погоден за влажни средини
Прилагодување Поддршка
Свила Екран Печатење на ЛОГО
Боја може да бидат избрани
Свила Екран Печатење на ЛОГО
Ласерски Engrave ЛОГОТО
Џет Печатење Сериски Број
Ласерски Engrave Сериски Број
Ако ви треба други чипови,различни бои,и други дијаметар,pls контактирајте ме! Ви благодариме
Превозот
- Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
- Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира
пристигнување време. Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на објектот не доби спорот.
- Ве молам оставете ќелија број во цел детали, како да се направи пратката побезбедно.
Плаќање
- Ние прифаќа Paypal,T/T,Western Union и L/C начин на плаќање.
- Ние ќе бидеме среќни да се Комбинираат превозот за повеќе од 1 предмет брод на истата адреса
- Ве молиме да се направи исплата во 7 дена откако ќе го поставите цел или ние ќе ја откаже договорот
Враќање & гаранција
- Ние бидете сигурни дека сите предмети се 100% во добра состојба пред пратката
- Кога ја добив вашата предмети во рок од 3 дена, ако незадоволство, ве молиме ни e-mail пријателски да се реши
тоа, по двете договор, вие само mail објектот врати во првобитната состојба, по што
доби објект се врати, ќе добиете вашите пари назад.
- Превозот и Ракувањето со такси и да се врати превозот обвиненија се неповратни
Повратни информации
- Вашите повратни информации е многу важно за нас, па се надеваме дека можете да контактирате со нас на прво ако имате било какви
прашања. Ние ќе се залагам да го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Се направи сте задоволни
со нашето решение.
За нас
Воспоставени во 2009 година, Гуангжу Fengrong Интелектуална technology CO.,TLD е една од Водечките производителот RFID
од Гуангжу, Кина, кој обезбедува ефикасна RFID производи и решенија за нашите клиенти. Нашата главна
производи ги покрие RFID Wristband,СМАРТ картичка, RFID читач, UHF ознаки, UHF читателот/пишување и други RFID производи.
Нашите aliexpress онлајн продавница, како мало прозорецот на нашата компанија, да се соочува целата клиенти и желби
сите од вас може споделување на лесен и среќен живот кој RFID носи.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
FR-Wristband
Бренд Име:
GZFRZN
Материјал:
ABS/PVC
чип:
NTAG215
Фреквенција:
13.56 MHz
Капацитет:
540 бајтен
Протокол:
ISO14443A
Дијаметар:
60mm
боја:
Црвена,Сина,Зелена,Жолта,опција
Име на производ:
nfc wristband
Тип:
прилагодлив
Примена:
Сауна Spa Resort hotel базен waterpark

Купувачи како што избираат