.

.

500pcs 3ММ LED Диоди за Полнење Мешана Боја Црвено, Зелено, Жолто и Сино Бела

500pcs 3ММ LED Диоди за Полнење Мешана Боја Црвено, Зелено, Жолто и Сино Бела

Оценка на посетителот:

DEN 124.00 -15 %
DEN 146.40
Залиха
Достапно за нарачка


500pcs LED Избрани за Полнење Бела 3мм 100pcs Црвено 3мм 100pcs Greem 3мм 100pcs Жолта 3мм 100pcs Сина 3мм 100pcs
Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
GOOGCHIP
Број На Модел На:
3мм led

Купувачи како што избираат