.

.

12pcs Нордиските Дијамант Огледало на Ѕидот Налепници За Детска Соба Акрилик Огледува Декоративни Налепница Расадник Огледало на Ѕидот Decals Muraux

12pcs Нордиските Дијамант Огледало на Ѕидот Налепници За Детска Соба Акрилик Огледува Декоративни Налепница

Оценка на посетителот:

DEN 162.00 -18 %
DEN 197.76
Залиха
Достапно за нарачка


12pcs Нордиските Дијамант Огледало на Ѕидот Налепници За Детска Соба Акрилик Огледува Декоративни Налепница Расадник Огледало на Ѕидот Decals Muraux
Функција :
Многу модата и модерна здив
Можете да DIY она што ви се допаѓа
Лесен и Удобен за нас
ТВ поставување на ѕид, Троседот поставување на ѕид, трпезарија, спална соба, дневна соба и така натаму, едноставен, но не tedium, сите се покаже модата атмосфера во домот благородна квалитет на живот (НЕ се погодни за валкани или груба површина)
Налепници може да биде пренослив ,со лепак на грб, лесно да го залепите на ѕидот или на било кој друг чиста и мазна површина.
Спецификација :
Материјал : ПВЦ
Боја : како на сликата
Големина : За : 11*5 см
Quantit : 1 PCS
Модел : Огледало Акрилик Налепници
Answer : ___________________________ Note :
Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 1 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакување се вклучени :
1 x Ѕид налепница
Плаќање
1.Прифаќаме само методите на плаќање предвидено од страна Aliexpress Зачувам.
Превозот
1.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е ажурирана.
2.Малку цел ќе биде предаден во рок од 3 дена, големи цел ќе биде предаден во 7-10 дена.
3.Ние ќе слободни брод вашата нарачка од Кина пост /Хонгконг воздух mail или e Packet и тоа ќе трае 20-49 работни дена на пат.
4.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот
одговорноста.
Враќање
1. Сите барања мора да се направи во првите 5 дена од денот на пристигнувањето.
2. Се враќа : Ние стоиме зад секој производот што го продава. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте го нашиот
услуги на клиентите претставници за помош.
3. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
4. Купувачот е одговорен за поврат на трошоците. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
Повратни информации
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото
за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да дадете
ни можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и
ние сигурни дека не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, Златна, Црвена, Сребрена
Шема:
3D Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Censor Кодот:
ѕидот налепница
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
AWOO
Број На Модел На:
WW758
Стил:
Цртан филм
Материјал:
Акрилик
Тема:
Шема
ѕидот налепница:
винил налепници
Фрижидер налепници:
бебе ѕид налепници
adesivos де parede:
stikers muraux
ѕид уметност:
ѕидот налепница кујна
ѕидот оркестарот:
adesivo де parede
кујнски ѕид налепници:
Ѕидот Налепници за Деца Соби
Ѕидот налепници за деца соби:
ѕидот decals
деца ѕид налепници:
muursticker
ѕидот decal:
ѕидот налепници дома декор дневна соба

Купувачи како што избираат