.

.

10PCS/МНОГУ TOP245PN TOP245P TOP245 НАТОПИ-7 МОЌ ПРЕФРЛУВАЊЕ НА МОЌТА ЗА УПРАВУВАЊЕ СО ЧИП IC НОВИ

10PCS/МНОГУ TOP245PN TOP245P TOP245 НАТОПИ-7 МОЌ ПРЕФРЛУВАЊЕ НА МОЌТА ЗА УПРАВУВАЊЕ СО ЧИП IC НОВИ

Оценка на посетителот:

DEN 287.00 -5 %
DEN 301.44
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
Компатибилен со Лаптоп Модели
Додаток Тип:
конектор за додатоци
Бренд Име:
BUW

Купувачи како што избираат