.

.

детска облека зимски ски одговараат windproof водоотпорен 10000mm ски јакни панталона Деца Snowsuit момчиња девојчиња снег скијање Облека

детска облека зимски ски одговараат windproof водоотпорен 10000mm ски јакни панталона Деца Snowsuit момчиња

Оценка на посетителот:

DEN 3960.00 -25 %
DEN 5280.00
Залиха
Достапно за нарачка


детска облека зимски ски одговараат windproof водоотпорен 10000mm ски јакни панталона Деца Snowsuit момчиња девојчиња снег скијање Облека
Јакна големина : 8 10 12 14 16=S M L XL XXL
Панталона големина : 8 10 12 14 16=S M L XL XXL
Ни остави порака за вашата висина и тежина, така што ние може да ви даде подобар големина препорачуваме.
Големина на табела : ве Молиме овозможи 2-3cm мерка грешки ! Ни остави порака на вашата висина и тежина, а можете да ни пратите плаќањето ,ние ќе ви даде подобро големина recomend подоцна,благодарение ! Ние не't take responibility на големината грешки, ако не'т ни каже. Се надеваме на вашето разбирање и добрина.Однапред ви благодариме! Се разбира,ви ветувам супер квалитет јакни и панталони прво!!!

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
Скијање
Пол:
Момчиња
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Компресирана,Windproof,Водоотпорен
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
Деца ски одговараат waterpoof
Бренд Име:
арктикот снежните був
Јака:
Маскирани
Outerwear Тип:
јакни панталони
Спорт Тип:
Скијање, Сноубординг
Windproof Индекс:
10000 mm
Водоотпорен индекс:
10000 mm
tempreture:
Под 30 степени
Број На Модел На:
Деца ски одговараат waterpoof
1:
момчињата snowsuit
2:
девојки snowsuit
3:
снег скијање облека
4:
детска облека снег

Купувачи како што избираат