.

.

Uodesign 20PCS Копче Синџир Накит Наоди Дедо Мраз Снешко Елени Елка Шарм Keychian Keyring Накит за Подарок 2017 Нови

Uodesign 20PCS Копче Синџир Накит Наоди Дедо Мраз Снешко Елени Елка Шарм Keychian Keyring Накит за Подарок

Оценка на посетителот:

DEN 495.00 -14 %
DEN 576.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Будилникот
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
UO001
Бренд Име:
UODESIGN
Метална боја:
Злато-боја
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
ПВЦ

Купувачи како што избираат