.

.

2 ПАРЧИЊА/SET Трнливиот Мини Vibrators за Жените Клиторисот Stimulator Вибратор Секс Играчки за Жена Метал Задник Анален Plug Секс Машина Продавница

2 ПАРЧИЊА/SET Трнливиот Мини Vibrators за Жените Клиторисот Stimulator Вибратор Секс Играчки за Жена Метал

Оценка на посетителот:

DEN 523.00 -9 %
DEN 575.04
Залиха
Достапно за нарачка


Опис :
Боја : Црна,Розова,Виолетова & Сребро.
Големина : Како што е прикажано
Тежина : 106g
Материјал : Силикон
Моќност : 3 LR44 батерии(Вклучени)
Функција : Вибрации,Водоотпорен
Примена 1 : Vibrators за Жените/Двојка,massager вибратор машина
Апликацијата 2 : Вибрирачкото Тело Massager,мини вибратор,стапче vibrators
Апликација 3 : Јазик вибратор,прст вибратор stimulator massager
Апликацијата 4 : Преносни масажа машина вибратор играчки за жена производи
Апликацијата 5 : Силни вибрации вибратор за женска играчки,Задник анален приклучок
Пакет : 2 x играчки(Тајна и дискретна од кутија)
Други инструкции :
Тело на безбеден силикони и метал,се чувствуваат удобно
Човечки инженеринг дизајн,Лесно носење
Водоотпорен ,Лесен за Чистење
Specifical дизајн,заштита на Приватноста

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Vibrators
Бренд Име:
yema
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Број На Модел На:
A1020
Големина:
As shown
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Тип:
G-Точката
Непристојни Слика:
No
боја:
Црна,Розова,Виолетова & Siber
Тежина:
106g
моќност:
3 LR44 батерии(Вклучени)
Функција:
Вибрации,Водоотпорен
Примена 1:
Vibrators за Жените/Двојка,massager вибратор машина
апликацијата 2:
Вибрирачкото Тело Massager,мини вибратор,стапче vibrators
Апликација 3:
Јазик вибратор,прст вибратор stimulator massager
Апликацијата 4:
Преносни масажа машина вибратор играчки за жена производи
Апликацијата 5:
Силни вибрации вибратор за женска играчки,Задник анален приклучок
Пакет:
Тајна и дискретни со кутија

Купувачи како што избираат