.

.

Пченка Stripper Лединка Соголување Kerneler Исечена Кора Thresher Кујна Алатка Смена Пченкарни Зрна Сепаратор Stripper Corns нож за лупење -TN

Пченка Stripper Лединка Соголување Kerneler Исечена Кора Thresher Кујна Алатка Смена Пченкарни Зрна Сепаратор

Оценка на посетителот:

DEN 170.00 -29 %
DEN 239.04
Залиха
Достапно за нарачка

Ако објектот не може да се работи во ред, ве молиме проверете два пати за да се потврди дека објектот е неисправен и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник побрзо, да ги споделите со нас Детални Проблем , ние ќе се потрудиме да ви послужи. Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата . Ако ви се скршени тоа , ве молиме ЗАБЕЛЕЖЕТЕ дека превозот и ракувањето такса нема да бидат вратени, сите се врати превозот надомест треба да се плати од страна на купувачот освен ако објектот DOA.Начин на плаќање Прифатено : ЗАЧУВАМ, Alipay, Кредитна Картичка,T/T, Western Union и Moneybooks. Тоа само е потребно 3-7 работни дена за да примите цел, ве молиме контактирајте со нас ако е потребно. Секоја земја има различни тарифи политика. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број во ЗАЧУВАМ(Alipay) адреса белешки за безбедно испорака.Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и сите други додатоци.
Враќање
1. Ви благодариме за вашето разбирање. (Обично во рок од 24-48 часа!)
3. Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.4"
Пакет : 1 парче
Плаќање Опис
1.Купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест ако Сите НЕ-Продавачот Грешка се враќа за наплата .
Превозот
1.
Повратни информации
1.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса. Се враќа, кои се резултат на клиент грешка ќе биде предмет на тековен превозот надомест е ослободувањето од средствата.Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите.Ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине никакви Негативни повратни информации или подигање на спорот. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна ЗАЧУВАМ(Alipay).2 оз
Материјал : ABS+ нерѓосувачки челик
Големина : 11 cm / 4.Регистрирани Нарачки ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздухопловната (Стандардно),EMS,DHL и FEDIX итн(Изразат треба екстра плата). Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Можете да платите дополнителни превозот цена да се изразат испорака, како што се ЕМС, DHL, или FEDIX.Ако сакате да се вратите на објектот,ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена по пакет примени .Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕ се човек-направени саботажа.
Пченка Stripper Лединка Соголување Kerneler Исечена Кора Thresher Кујна Алатка Кочан Смена Пченкарни Зрна Сепаратор Stripper Corns Нож За Лупење
Пакетот Вклучува : 1 x Пченка Stripper
Опис :
Модел : пченка stripper
100% нови , високо Квалитетни :
Употреба Предмет : кујна
Тежина : 90 g / 3.Ние ќе ви даде брз одговор за вашето прашање. Ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот во начинот на кој ќе бидете задоволни !.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Бренд Име:
BINGONE
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
AIA00497
Материјал:
ABS+ нерѓосувачки челик
Овошје & Растителни Алатки Тип:
пченка stripper

Купувачи како што избираат