.

.

есен, зима надолу јакна за жени Маскирани Грб Ultra Light побели Патка Надолу Јакна 2018 женски краток надолу грб outerwear QH0976

есен, зима надолу јакна за жени Маскирани Грб Ultra Light побели Патка Надолу Јакна 2018 женски краток надолу

Оценка на посетителот:

DEN 2714.40
Залиха
Достапно за нарачка


есен, зима надолу јакна за жени Маскирани Грб Ultra Light побели Патка Надолу Јакна 2018 женски краток надолу грб outerwear QH0976

Нови Жените Памучна Јакна без Ракави Вест Жените Есен И Зима Мода Обичните Палта Женски Маскирани Памук-Поместена Вест YP0030
Големина(cm) рамо биста должина sleerel - XL 38 80 64 61
2 XL 39 85 65 62 - 3 XL 40 90 66 63 - 4 XL 41 95 67 64 - 5 XL 42 98 68 65 - 6 XL 43 102 69 66 - ве Молиме Имајте на ум 1. Ве молиме спореди погоре детално големини со твое пред да ја купите. ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа 2. Боја на производ може да се разликува малку, бидејќи секој монитор прикажува боја малку поинаку. 3. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мерки : (1cm = 0.39 in)

Карактеристики на предлогот

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
QH0976
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
ASRQXJM
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Пополнување:
Бела патка надолу
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Тежина:
0.8
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови,Патентите
Одредување На Содржина:
90%
Облека Должина:
Краток
Дебелина:
Тенка
Одредување На Тежината:
100g-150g

Купувачи како што избираат