.

.

Гроздобер Тапети за Ѕидови 3D Водоотпорен ПВЦ Позадини за Дневна Соба Дома Декор Контакт Хартија за Кујнски Ѕид Трудови Ролни

Гроздобер Тапети за Ѕидови 3D Водоотпорен ПВЦ Позадини за Дневна Соба Дома Декор Контакт Хартија за Кујнски

Оценка на посетителот:

DEN 1471.00 -26 %
DEN 1987.20
Залиха
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[custom]-[8888] Гроздобер Тапети за Ѕидови 3 D Водоотпорен ПВЦ Позадини за Дневна Соба Дома Декор Контакт Хартија за Кујнски Ѕид Трудови Ролни
Опис
Материјал : ПВЦ
Објектот Големина : 10m * 53cm / Ролна
Примена Опсег : Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет
Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел , Дневна Соба, Спална Соба,
Мебел, реновирање, во ЖИВО позадина, Coffee house
Карактеристики : -Добар Lightfastness, Еко-пријателски, -Трајни
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
1, Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
2, Купи доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне
боја разлика.
3, На клиенти од Бразил би сакал да брод од експрес, ве Молиме да обезбеди ме вашиот CPF
или CNPJ Бр. под ред, ви благодарам!
Топло Совети : Ако не сте сигурни колку ролни треба да се купи,ве молиме да ни кажете висина
и широчина на ѕидот,ние може да се препорача за вас.
ПОВРАТНИ информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
1.Политика на враќање детали :
Купувачите можат да добијат делумна наплата, и да ги item(s) ако тие не се како што е опишано, или се поседува секој квалитет на прашања од страна на преговарање директно со продавачот
2.ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Карактеристики на предлогот

Димензии:
53cm X 10m
Функција:
Отпорен на вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Пластични
Стил:
Модерна
Шема:
No
is_customized:
Yes
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Употреба:
Студија
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Број На Модел На:
ZCX-WP0033
ѕидот трудови дома декор модерна 3d:
тула позадина
винил тапет:
ѕид од тули хартија

Купувачи како што избираат