.

.

IWHD Гроздобер Ретро Pendant Светлина Fixtues Железо Гроздобер Светилка Спалната соба Јадење LED Pendant Светла Кујна Суспензија Luminaire

IWHD Гроздобер Ретро Pendant Светлина Fixtues Железо Гроздобер Светилка Спалната соба Јадење LED Pendant Светла

Оценка на посетителот:

DEN 1968.00
Залиха
Достапно за нарачка

12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и/или злоупотребени по приемот).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Wemaintain високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% customersatisfaction! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со usimmediately ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние cansatisfactorily решавање на вашите проблеми.
Испорака
1. Додатоци доаѓаат со 3-monthwarranty.
3) Ifyou не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку minutesand обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, pleasecontact нас.4 kg
решавање на вашите проблеми. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување, ако е можно). Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод вашата itemfrom нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,LVD,CCC
Заврши:
Железо
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Гаранција:
1 година
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Трпезарија
Напон:
90-260V
Стил:
Гроздобер
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
D13 18
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Бренд Име:
IWHD

Купувачи како што избираат