.

.

3D Мека Милениче Материјали Мачка Кадифен Риба Полнети Нане Интерактивни Маче Џвакање Играчка

3D Мека Милениче Материјали Мачка Кадифен Риба Полнети Нане Интерактивни Маче Џвакање Играчка

Оценка на посетителот:

DEN 55.00 -13 %
DEN 62.88
Залиха
Достапно за нарачка

3 D Мека Милениче Материјали Мачка Кадифен Риба Полнети Нане Интерактивни Маче Џвакање Играчка 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Направен од квалитетот кадифен ткаенина, исполнет со PP памук, нетоксичен, безбеден за употреба. Симулација риба играчки за да се задоволат мачка параметри. Со користење на 3 D печатење процес, реални риба облик дизајн. Содржи мачка нане, може да ја придружува на мачка да спие и да игра. Мека и cuddly и совршено подарок за вашата мачка. Спецификација : Риба дизајн : Трева крап Материјал : Кадифен ткаенина Должина : 20cm/30cm/40cm(изборен) Боја : Како на сликата прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Мачка играчка (без мало пакет)

Карактеристики на предлогот

Тип:
Мачки
Играчки Тип:
Catnip Играчки
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
кадифен ткаенина

Купувачи како што избираат