.

.

Axk Висок Квалитет На Р3 Отвори Заштитените Имајќи Inch Series 4.762x12.70x3.967 Mm Минијатурни Заштитените Топката Имајќи

Axk Висок Квалитет На Р3 Отвори Заштитените Имајќи Inch Series 4.762x12.70x3.967 Mm Минијатурни Заштитените

Оценка на посетителот:

DEN 99.00 -8 %
DEN 107.52
Залиха
Достапно за нарачка


започнете
крајот
AXK Висок Квалитет на Р3 отвори заштитените имајќи inch series 4.762x12.70x3.967 mm минијатурни заштитените топката имајќи
Модел
Р3 ОТВОРИ
Димензии
Создаден (d)
4.762
мм
Дијаметар (D)
12.70
мм
Ширина (Б)
3.967
мм
Печати Тип
ZZ (Две страни метал)
Квалитет
P0.Z2 / ABCE-1.Z2
Материјал
Имајќи челик (Gcr15)
Испорака датум
По барање испорака

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Р3 R3Z R3ZZ
Капацитет На Моторот:
99
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Челик
Структура:
Топката
Употреба:
BMX
Големина:
11
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
5cm x 10cm x 5cm (1.97in x 3.94in x 1.97in)

Купувачи како што избираат