.

.

Автомобил ABS Копче за Капакот на Држачот за Школка За Buick БИС Chevrolet Cruze Aveo Trax Опел Astra Corsa Meriva Zafira Antara Mokka Insignia

Автомобил ABS Копче за Капакот на Држачот за Школка За Buick БИС Chevrolet Cruze Aveo Trax Опел Astra Corsa

Оценка на посетителот:

DEN 538.00 -5 %
DEN 566.40
Залиха
Достапно за нарачка


автомобил копче покрие случај носителот за Chevy Chevrolet Cruze Aveo TRAX / "Опел" Astra Corsa Antara Meriva Zafira ASTRA Mokka Insignia
опис :
1.Заштита на копчето од нула
2.100% сосема нов
3. изработени од кожа и пластика
4. одговара за следниве вид на копче. за скролување не се вклучуваат.Ве молиме проверете го вашиот автомобил копче ако се допаѓа сликата пред да нарачате,ви благодариме за вашето внимание. за било какви прашања pls контактирајте со нас.

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
Црна, Бела, Црвена, Сина, Златна
Големина:
For A key, For B key
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
Easwraih

Купувачи како што избираат