.

.

авто шасија резервни делови задните торба суспензија 4E0616002E одговара на Audi A8

авто шасија резервни делови задните торба суспензија 4E0616002E одговара на Audi A8

Оценка на посетителот:

DEN 16560.00
Залиха
Достапно за нарачка


Објектот спецификите
Бренд Име : gzwabo
Тип : суспензија пролет
OE БР. : 4 E0616002 E
Големина : стандард големина
Состојба : обновени
Позиција : задните
За Возило Брендови/Модел : Одговара на Audi A8
Место на Потекло : Guangdong,Кина
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.

Карактеристики на предлогот

Објектот Ширина:
25cm
Објектот Висина:
20cm
Специјални Функции:
Воздушна суспензија/шок апсорбер
Audi Модел:
A8
Материјал Тип:
гума+челик +алуминиумски
Бренд Име:
gzwabo
Објектот Тежина:
9kg
Објектот Должина:
75cm
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Име На Модел:
4E0616002E

Купувачи како што избираат