.

.

Човек жена, Безбол Капи Нови Капи Секојдневен шапка Велур Snapback Шапка Gorra Hombre солидна cappello хип хоп бејзбол капа

Човек жена, Безбол Капи Нови Капи Секојдневен шапка Велур Snapback Шапка Gorra Hombre солидна cappello

Оценка на посетителот:

DEN 338.00 -6 %
DEN 360.00
Залиха
Достапно за нарачка


2016 Човек жена, Безбол Капи Нови Капи Неформални Спортови шапка Велур Snapback Шапка Gorra Hombre солидна cappello хип хоп бејзбол капа
Љубезно Ве Молиме Да Напомена :
1.Јас f постојат неколку различни бои на објектот,ве Молиме да ни кажете каква боја ти
wa nt. Ако не,ние ќе ги испрати со микс од бои случајно.Ако вашиот chosse некои предмети, без да се во нашата продавница ,ние ќе контакт со вас и да го замени со други предмети .
2.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Внимание ве молиме :
Од Русија пост нова политика за Полно Име, ве молиме секој купувач да понудат на своите Полно Име пред да се плати во вашата платежна адреса. Ние не нудиме дополнителни порака за полно име откако ќе поставите цел. Ви благодариме за вашиот одлична соработка!
Ве молиме да ни остават порака на цел листа за вашето дополнително барање за објекти, превозот или вредноста на фактурата, итн, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат.
Бојата разликата е тешко да се избегне во интернет продажбата. Општо земено, ние ќе се приспособат на бои како што е иста како и на објекти,но може да биде малку боја разлика според различни светлина,различни монитор. Значи, ако почитувани вие не може да го прифати ова многу мала разлика, да бидат претпазливи пред да изработка на наредби.
Испорака :
Ние обично брод објект во рок од 1-5 дена по плаќање е 24 часа потврда.
Ве молиме имајте предвид дека превозот цена (ќе се плаќа кога ќе го поставите цел) не вклучувајќи и дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака, купувачот е одговорен за тоа.
Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Се враќа :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да се реши било какви прашања или сомнежи и да се обезбеди најдобра услуга за вас.
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Безбол Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Памук
Бренд Име:
Hongmao
Шапка Големина:
една големина
Стил:
Повик
Рака Тип:
прилагодлив
Број На Модел На:
2017-08-07D

Купувачи како што избираат