.

.

FOONEE Кристал Свадба Булчински Срцето Круни Tiaras Headpiece за Церемонија Quinceaneras

FOONEE Кристал Свадба Булчински Срцето Круни Tiaras Headpiece за Церемонија Quinceaneras

Оценка на посетителот:

DEN 410.00 -10 %
DEN 456.00
Залиха
Достапно за нарачка


FOONEE Кристал Свадба Булчински Срцето Круни Tiaras Headpiece за Церемонија Quinceaneras Камен боја : Јасно Фантастична коса додатоци за Свадби, Proms, Партии или други специјални прилики.
100% сосема нов и висок квалитет.
Премиум квалитет.
Тоа го прави вашиот изглед благородна и да го додадете вашиот шарм.
Боја : сребро Пакет се Вклучуваат : 1* Булчински Тиара

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Hairwear
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Бренд Име:
shosixuan
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Tiaras
боја:
Транспарентна
тиара:
свадба тиара
квалитет:
Висок квалитет
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Цинк Легура

Купувачи како што избираат