.

.

1 Панели Платно Отпечатоци статуата на Буда Сликарство Ѕид Уметност Дома Декор Постер Слика За Дневна Соба трговија на големо без рамка FA343

1 Панели Платно Отпечатоци статуата на Буда Сликарство Ѕид Уметност Дома Декор Постер Слика За Дневна Соба

Оценка на посетителот:

DEN 378.00 -25 %
DEN 504.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
30x63cmx1, 40cmx90cm, 60cmx120cm, 70cmx150cm
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Бренд Име:
svity
Тип:
Платно Printings
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Медиум:
Инкџет
Медиум:
мастило за
Обликот:
правоаголник

Купувачи како што избираат